Lifting bez skalpela

dnia

Technologia Ulthera wykorzystująca ultradźwięki do poprawy napięcia skóry jest nowoczesną i bezpieczną metodą odmładzania.
Istotą jej jest koncentracja energii ultradźwiękowej w wybranych miejscach i na określonej głębokości.

Po podaniu na odpowiednią głębokość grupy impulsów w postaci linijnych strzałów tworzą się w tkankach docelowych punkty koagulacji termicznej. Stanowią one rodzaj matrycy inicjującej odpowiedź organizmu w postaci produkcji nowych włókien kolagenowych, czego wynikiem jest stopniowa poprawa napięcia i gęstości skóry. Jest to tak zwany efekt termiczny. Zabieg nie wywołuje żadnych niekorzystnych zmian w tkankach innych niż te, dla których energia jest przeznaczona.

Ulthera to także jedyne urządzenie, które dzięki zastosowaniu głowicy USG umożliwia zobrazowanie głębokości działania, co gwarantuje wyjątkową skuteczność i precyzję zabiegu.
System z powodzeniem łączy obrazowanie USG z terapią ultradźwiękową. Urządzenie wysyła energię do głębszych struktur przy użyciu wklęsłego przetwornika emitującego ultradźwięki, a energia ta koncentruje się dokładnie na docelowej głębokości, co pozwala na przejście przez skórę bez przerywania jej bariery.

Według najnowszych doniesień zastosowanie w jednym zabiegu dwóch przetworników działających na różnych głębokościach powoduje wielopoziomowe działania, które w końcowej analizie dają lepsze wyniki w postaci poprawy stanu skóry i mocniejszego jej napięcia.
Prowadzone na bieżąco badania wykazują dużą efektywność ultradźwięków w zabiegach mających na celu uniesienie brwi, poprawę napięcia skóry w obrębie żuchwy, redukcję zmarszczek poziomych na czole i okolicach skroniowych.

Efekty liftingu Ulthera pojawiają się stopniowo między 3-6 miesiącem po zabiegu, bo tyle czasu potrzeba na wytworzenie się nowych włókien kolagenowych.

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s