Słodki zabieg

dnia

ID-100363361

Depilacja pastą cukrową  jest znana   od dawna  kobietom na Bliskim Wschodzie. W krajach arabskich sekret sporządzania idealnej pasty i sposób jej użycia były przekazywane z pokolenia na pokolenie.  Od kilku lat zabieg stał się znany w Europie i powoli podbija serca Europejek.

Depilacja pastą cukrową jest łagodniejsza, ale równie skuteczna jak depilacja woskiem. Nie podrażnia skóry, a wykonywana systematycznie spowalnia odrost włosów.

W przeciwieństwie do depilacji woskiem, włosy wyrywane są zgodnie z ich naturalnym kierunkiem wzrostu co minimalizuje ryzyko ich wrastania i nie powoduje zapalenia mieszków włosowych. Pasta cukrowa bardzo dobrze chwyta nawet bardzo krótkie, 2-3 milimetrowe włoski. Oczyszczanie skóry z jej pozostałości jest bezproblemowe – wystarczy woda.

Depilacja pastą cukrową jest mniej bolesna niż depilacja woskiem i dlatego można ją wykonywać  z powodzeniem w okolicy bikini. Efekt zabiegu utrzymuje się 2-3 tygodnie.
„Słodki zabieg” jest dobrze tolerowany przez dziewczyny z wrażliwą skórą, skłonną do alergii. Pasta cukrowa ładnie wpisuje się w nurt kosmetyki naturalnej, która z roku na rok zyskuje coraz więcej zwolenniczek.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s