Myślisz o powiększeniu ust? poszerz swoją wiedzę na ten temat

dnia

Powiększanie ust stało się modne. Zabieg ten najczęściej jest reklamowany jako korekcja kształtu ust. Wykonuje go większość gabinetów medycyny estetycznej.
Oferta wypełniaczy jest bogata, ale wszystkie oparte są na  usieciowanym kwasie hialuronowym. Obecnie jest to najbardziej bezpieczny materiał do tego typu zabiegów. Na szczęście odeszliśmy od tak zwanych trwałych wypełniaczy, bo dawały zbyt wiele powikłań.

Kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem skóry. Po podaniu stopniowo rozkłada się do dwutlenku węgla i wody. Efekt zabiegu utrzymuje się do roku.

Korekcja ust wymaga od  lekarza sprawności technicznej oraz poczucia estetyki. Powiększone usta powinny harmonizować z kształtem i wielkością twarzy. Niestety mamy tu czasami do czynienia ze zjawiskiem hiperkorekcji, być może na życzenie pacjentki.

Efekt prawidłowo wykonanego zabiegu nie powinien być zbyt widoczny, wtedy  unikamy przerysowanego, karykaturalnego wyglądu. Usta powinny być jedynie bardziej jędrne, wyraźniej zarysowane i lepiej nawilżone. Powiększenie objętości ust powoduje, że znikają małe i większe zmarszczki na górnej wardze, co daje ogólny efekt odmłodzenia.

Kobieta ze zbyt mocno powiększonymi ustami nie wygląda bynajmniej seksownie, zwłaszcza gdy młodość ma już za sobą.
Wśród celebrytek pojawiają się czasami panie, których usta przyciągają wzrok, ale nie wywołują zachwytu.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s