Zabiegowy zawrót głowy

dnia

Medycyna estetyczna przeżywa  ostatnio burzliwy rozwój. Co chwilę pojawiają się nowe urządzenia, zabiegi i dermokosmetyki. Pogoń za młodym wyglądem dotyczy coraz szerszej grupy kobiet i…mężczyzn. Poprawianie urody stało się modne, a gabinety medycyny estetycznej mnożą się jak grzyby po deszczu.

Do grupy najnowszych zabiegów odmładzających należą między innymi radiofrekwencja mikroigłowa, zabieg Neogen Plasma, Pelleve.

Dla osób borykających się z bliznami potrądzikowymi pojawiła się szansa na pozbycie się ich przy pomocy lasera frakcyjnego. Laser Fraxel służy również do usuwania drobnych zmarszczek.

Mezoterapia igłowa cieszy się już od kilku lat dużym powodzeniem i ma ugruntowaną pozycję w terapiach antiaging. Dużym przełomem w tej grupie zabiegów stało się osocze bogatopłytkowe, które  można określić mianem eliksiru młodości na miarę XXI wieku. Uzyskuje się je z krwi pacjentki. Jest to więc materiał w pełni bezpieczny oraz bardzo skuteczny w opóźnianiu procesów starzenia się skóry.

Grupa preparatów służących do wypełniania zmarszczek i korekcji owalu twarzy została wzbogacona o kwas polimlekowy /Sculptra/ i hydroksyapatyt /Radiesse/.

Zaledwie ćwierć wieku temu kobiety, które chciały poprawić swój wygląd mogły zwrócić się po pomoc albo do kosmetyczek, albo do chirurgów plastycznych.
Obecnie jak widać, mają do dyspozycji wiele nieinwazyjnych, a jednocześnie skutecznych metod walki z upływem czasu.

ID-100167338   Jak się w tym wszystkim połapać? Jak w morzu ofert wybrać coś dla siebie? Najlepiej udać się na konsultację do dobrego gabinetu dermatologii  lub medycyny estetycznej.

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s