Lepsza niż krem

dnia

Mezoterapia igłowa polega na powierzchownym wstrzykiwaniu odpowiednich preparatów  w celu poprawy nawilżenia skóry i pobudzenia jej do odnowy.
Obecnie jest to  jedna z lepszych   metod walki ze starzeniem się skóry, która  zdobyła sobie trwałe miejsce w medycynie estetycznej.

Zabieg wykonuje się bardzo cienką igłą o długości ok 4- 14 mm.  Przy pomocy płytkich nakłuć wprowadzamy substancje aktywne w miejsca, gdzie są najbardziej potrzebne.
Składniki te działają optymalnie, ponieważ dostarczane są bezpośrednio do skóry właściwej,  w odróżnieniu od kremów,  które działają jedynie w obrębie naskórka.

Ujmując rzecz w skrócie możemy powiedzieć, że mezoterapia to krem podany prosto  do skóry. Składniki odżywcze bez pudła trafiają tam, gdzie powinny trafić.

Mezoterapię wykonuje się na twarz, szyję, dekolt oraz dłonie. Preparat dobiera się w zależności od wieku i stanu skóry pacjentki. Stosuje się preparaty zawierające czysty kwas hialuronowy, lub koktajle zawierające obok kwasu hialuronowego, witaminy, aminokwasy,  peptydy biomimetyczne, przciwutleniacze.

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s